سوالات متداول

مهلت تست چیست و شامل چه مواردی است؟

کلیه لپ تاپ ها دارای شصت روز مهلت تست و تعویض هستند به این معنی که اگر لپ تاپ خریداری شده جوابگوی کار شمار نباشد و به هر دلیل از خرید خود رضایت نداشته باشید می توانید با مدل دیگری تعویض نمایید. باطری و شارژر یک ماه مهلت تست دارند.

گارانتی شامل چه مواردی می شود؟

گارانتی ، شامل تمام قطعات (بجز باطری و شارژر که دارای گارانتی تعویض هستند ) ، میشود. مشتریان گرامی میتوانند با پرداخت ده درصد از فاکتور، گارانتی یک ساله را انتخاب نمایند . بدیهی است که صدمات ناشی از ضربه و آب خوردگی و مخدوش شدن برچسب گارانتی باعث ابطال گارانتی میشود.

لپ تاپ صنعتی چیست؟

همان طورکه از اسم آن پیداست ، اینگونه لپ تاپ ها برای محیط های کارگاهی و صنعتی و بعضا نظامی طراحی و ساخته شده اند که ویژگی های منحصر به فردی از قبیل ، مقاومت بالا در برابر گرد و غبار ، ضربه و فشار ، افت یا افزایش درجه حرارت محیط (معمولا بین منفی 20 تا مثبت 50 درجه ) ، کاهش یا افزایش فشار هوا و غیره دارند.

گرید بندی به چه معناست؟

گرید بندی یا طبقه بندی لپ تاپ استوک درسطح جهان به چهار دسته تقسیم میشوند که با حروف A . B . C نامگذاری شده اند. که به ترتیب گرید A بالاترین تا C که پایین ترین سطح در تمیزی را دارند . و گرید D که اسقاطی است .

در فروشگاه الوو استوک  گرید  A+ نشان دهنده این است که لپ تاپ مشابه نمونه آکبند آن است.

آیا از لپ تاپ های صنعتی در محیط های معمولی می توان استفاده کرد؟

بله . لپ تاپ های صنعتی در محیط های معمولی کارایی بالاتری نسبت به سایر لپ تاپ ها دارند.

لپ تاپ های الوو استوک، استوک کدام کشور ها هستند؟

تمام لپ تاپ های الوو استوک ، استوک اروپا، آمریکا و امارات هستند .

آیا سی پی یو و گرافیک قابل ارتقا هستند؟

در بعضی لپ تاپ ها گرافیک و CPU هم قابل ارتقا هستند که با تماس تلفنی با دفتر الوو استوک می توانید از جزییات آن مطلع شوید.

آیا حافظه جانبی (هارد دیسک یا SSD ) ، قابلیت ارتقا دارد؟ آیا دو هارد همزمان هم قابل نصب است ؟

در همه لپ تاپ ها ، حافظه جانبی ، قابلیت ارتقا دارد .

در بعضی لپ تاپ ها دو یا چند محل برای قرارگیری حافظه جانبی وجود دارد که برای اضافه کردن هارد دوم یا سوم مشکلی وجود ندارد . ولی در لپ تاپ هایی که این محل ها وجود ندارد و دایو نوری دارند ، با خارج کردن درایو نوری و جایگزینی با حافظه جانبی دوم، این امکان فراهم میشود.

رم لپ تاپ ها ، قابل ارتقا است؟ آیا مشکلی ایجاد نمیشود ؟

رم همه لپ تاپ ها اگر آنبرد نباشد ، تا مقدار مجاز قابل ارتقا است وهیچ مشکلی ایجاد نمیشود ، بلکه باعث بهبود عملکرد و افزایش سرعت لپ تاپ میشود.

 

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه